17 Nisan 2014 Perşembe

3 gün tatil!

yarın hastam olmayışı ve bu sayede 3 güne çıkan tatilimle çok mutluyum çocuklar. sanırım malak gibi yatmanın dibine dibine vuracağım. ama tabi vurmadan önce her hafta yaptığım gibi bu hafta da acaba hafta sonu ne yapsam diye planlar yapmam lazım. uygulayacak mıyım? ne zaman uyguladım ki!

şimdi, ilk planım beytepe kampüsüne gidip yüzmek. sabahın köründe kalkıp bisikletle ta diğer kampüse kadar gidip bir de üstüne o güzel yokuşu çıkıp havuza girmek yoruyor ama çok tatlı bir yorgunluk bence o. şimdilik yarın yapmamak üzere en güçlü olarak belirlediğim plan bu.

diğer bir plan seğmenler parkına gitmek. ne zamandır aklımdaydı, bir uğrayayım diyordum bence yarın için güzel bir plan. tiski de var yanımda, elit gibi, mösyö gibi içebilirim. şaka şaka, bira bisiklette deli sallanıyor ondan bira değil de tiski. kitabım da var 2 tane. yere de bi şey sererim. hatta yiyecek götürüğüaeüağ tamam tamam yarın seğmenler parkına gidiyorum çocuklar!!

diğer planlarımız... düşünüyorum ama sanırım bu ikisi var sadece. eymire falan gidebilirim ama tek başıma sevmiyorum orayı. bisiklet grubuyla falan gidiyoruz eğlenceli oluyor. şimdi boynum bükük kalırım oralarda.

bisikletle kırıkkaleye bir tur yapabilirim kendi çapımda. çok uzak değil hem. sabah çıkar akşam gelirim. ama kırıkkalede bir şey olmaması, ankaranın herhangi bir uzak ilçesiyle aynı olması biraz gereksiz hale getirdi bu planı gözümde. bilemiyorum "il değiştirdim ulan bisikletle!"" demek için bile gidilebilir.


bütün planlarım bisikletle ha. onsuz aktivite düşünelim biraz...
düşündüm ve yok.

sanırım seğmenlere gidicem çocuklar

4 yorum:

ebru köroğlu dedi ki...

Merhabalar,
Blogunuzu çok begendim ve sizi takibime aldım :)
Bende bloguma beklerim.
Sevgiler,
http://hayatimakyajla.blogspot.com.tr/

googhan dedi ki...

makyaj blogu...
bilemedim.

Cessie dedi ki...

gökan fkjdsfkds

googhan dedi ki...

üzdü lan :(