5 Haziran 2012 Salı

uzun uzun aralardan sonra

efenim merabalar. buralara da uğrayamadım ne zamandır ha!
başka bi blogtan da o kadar reklam yaptım halbuki. başka blog dediğim de ayda 10 görüntülemesi falan olan bi şey ama olsun, reklam sonuçta.

aslında burda bi şiir vardı ama böyle bi yeteneği açığa çıkarmak istemiyorum. tamam, şiir bile denemezdi ama çıkmasın işte böyle bi yetenek açığa, dünyada böyle pisliklerin de olduğu bilinmesin. hep dünyaya katkı bunlar hep!...


gebzeye geldim ben. gebzeye değil de evime geldim desem daha doğru olurdu aslında. 2 hafta final çalışçam işte, sonra ankaraya gidip tekrar sınavlara giricem. ÖMRÜMÜ YEDİN HACETTEPE!!!
aslında hacettepe demeyeyim. hacettepenin bissürü bölümünde dönem bitti ama diş hekimliği hala devam ediyo. olum biz de hacettepeliyiz, ne böyle ayrı gayrı. kimin anasına bacısına küfrettik de allabelamızıverdi bizim?

çalışasım da yok finallere. periodontolojinin ikinci sınavından 24 almışım. ben büyük ah almışım, belli. yoksa olmaz böyle. iyi, ağzım burnum yamulmadı. gerçi titpim düzelirdi belki yamulsa. neyse.
bi de hava çok sıcak. gebzenin nemi de tuz biber ekiyo üstüne. yazı yazarken parmaklarım klavyeye yapışıyo. şaka değil lan, cidden yapışıyo bazen. tabi bunda bilgisayarın klavyesini kullanmamın da etkisi olabilir. kablosuzu taşımayayım diye yurtta bıraktım. bu da bi garip geldi, öbüründe parmağımı havaya kaldırmayadan tuşların üzerinde kaydırıyodum bazen, bunda yabışıb galıyo.


yurttan toplanmam da ayrı bi hoşluktu. aşağıda dolabımız var, ağzına burnuna kadar doldurdum onu. hatta 2 poşeti de bi arkadaşımın odasına bıraktım. birinda dişlerin olduğu kavanoz var, kontamine şeyleri diğer eşyalarımla karıştırmıyorum. öbüründe de yurttan tamamen toplanmışken tam odadan çıkayım dediğimde gördüğüm terliğim ve botum. bot kalıyodu ha odada, iyi kurtardım keratayı!
acı sosumla fındık kırmamı unuttum ama buzdolabıda. olsun.nomalde her gün yıkanan ben (hatta bazı günler ikiye çıkardı bu cıbı cıbı işi) 3 gündür su yüzü görmedim. ankarada hemen "pis hissediyom lan ben kendimi, koktum kaldım yemnediyorum" diyip şampuanımı, duş jelimi alır, terliklerimi giyip şıpıdı şıpıdı giderdim banyoya ama burda olmuyo.
halbuki evde daha rahat. yurtta her banyoya gidişimde müdüre ile karşılaşma ihtimalim var. e noolcak demeyin, donlarımın yarısından fazlası kırmızı, kadın yanlış tanıcak beni. hepsi yılbaşından kalma lan onların, sapık falan değilim. halbuki ne kadar efendi uslu bi insanım...
bikaç kere pantolonumu duşa asarken düşürdüğüm için öyle gidiyorum. daha rahat ama, püfür püfür geziyorum yurdun iç... neyse.ne zamandır yazmadım diyorum ama yazcak bi şey de bulamıyorum. sınav stresinden midir nedir?
hakikaten var stres. 77 almam lazım periodontoloji finalinden. ikinci vizede aldığım notun 3 katından 5 fazla. alinin yaşını bulunuz.

pratik sınavlarının hepsinden de 50 alsam geçiyorum. pratiklerim hiçbi sene sorun olmadı, 3 sene boyunca ortalamayı 70 üstünde tutarak bana göre gayet büyük bi başarı gösterdim bence. alkış kendime!
teoriklerdeyse durum bu kadar iyi değil ne yazık ki. sadece patolojiden 50'ye giriyorum. 54, 55, 63, 75, 77... endodontiyse daha belli değil ama 50'ye girerim muhtemelen. hep böyle kocaman kocaman notlar almam lazım finallerden. sıçtım sanki, sene tekrarı yaparsam şaşırmam.
olsun, dinlenirim.

bi de millet 2 gün çalışıp finallere giriyo ya, sinirimden böbreklerimi yiyorum! la olum nası bitiriyodunuz konuları 2 günde!? ben daha ilk okumayı tamamlayamıyorum lan o kadar zamanda. gerizekalı mıyım acaba diye stres basıyo sonra.


ders konusunu bi süreliğine bırakıp şunu dinleyelim hadi.
son albümde en sevdiğim şarkı bu şu anda. ilk zamanlar raise the knowledge'tı. daha sonra immigraniada oldu. şimdi sırada bu var. he üçünü de sarılıp uyuyabilecek kadar çok seviyorum ama en sürekli değişiyo. şimdi raise the knowledge var mesela kulağımda, değişik bi hoşuma gitti kerata!futraflı yazı olsun bu. kontrol panelinde futrafsız olunca geçiliyo, futraflı daha iyi gibi. okunmayınca üzülüyorum bak ben. en çok üzüldüğüm şeyse bloga girişlerin en çok futraf görüntüleme ve saçma sapan aramalarla olması.
sapıklı futraflar koysam bir aylık görüntülemeyi 2 günde yakalarım ha! bi de sex, porn gibi etikletler şeederim, obareeeey şahlanır gider blog.

du bakalım koyacağımız futraf bi konuyla ilişkili olsun.
ohoho hatta dur şaabam bak, ödül var, çekiliş var şeysi yapayım başlığı. ona uygun bi de resim koyam buraya. 50 izleyici küfredip gidecek belki ama eğlenceli olur. bakalım bakalım tıkıldatılma sayımızda değişim olcak mı?
haberdar ediciim sizi pek sevgili okuyanlar.demiştim aslında ama yaptıktan sonra pislik bi iş yapıyomuşum gibi geldi, değiştirdim yazıyı. hediye yok. başlığı falan da değiştirdim hep.

3 yorum:

degdimisimdi dedi ki...

Yapışmak kelimesini "yabışmak" olarak kullandığın için seni seviyorum. Sen gerçekten çok iyi bir çocuksun. Bi de futraflı kısımlara uzun uzun baktım, kapadım.

googhan dedi ki...

la başta futraf varıdı orda, sildim ama. yazıyı da değiştirmecim, dıoricinıllığı bozulmasın deyu.

sert sessiz bi şey olmasına karşıyım. ama neye karşı olduğumu unuttum. (nahi b->p g->k falan oluyodu ya, o)

googhan dedi ki...

o başka konuydu galiba yaa. bilemedim şimdi.
neyse benim canım sağ olsun :D