10 Mayıs 2011 Salı

seriyi bozmayıp bu sene de yürovizyon, örovizyon her ne boksa seerettim yine. mikrobiyoloji sınavım olabilir ama bu (yüro-öro)vizyon aşkıma engel olamaz. aşkın en tutkulu noktası da puanlama kısmı. avrupa coorafyası ve biraz da toplumların bağlarını falan bilince düşük yanılma paylarıyla tahminler yapabiliyom.

bi de bişi fark ettim.
olum her sene niye şovun sonunda ya da arka taraflarda saçma sapan kadınları çıkarıyoruz. bi kere de çıkarmayalım lan. kadınsız olsun bi kere de.
yani sonundaki kadınsız olsun. yoksa gönül ister ki kalomoira her sene katılsın, hatta 14-15 ülkeyi temsil etsin. o kadar şarkıyı nası söylesin demeyin, şarkı isteyen yok kendisinden. sahnede dursun yeter.

gerçi sahnede uzun bi süre mevlüt okumasındaki kadınlar gibi uzun etekle dolaşıyo, o süre kısalsın. şarkı başladıktan bikaç saniye soora özüne dönse olur mesela. 2008'de 2 dakkadan fazla bekletmişti.
tabi sooradan hıııııah diye başlamıştı asıl 'şov'a.
şurdaki bikaç saniyelik hayde eller havaya hareketi bile gölge düşürememişti şovuna. o bikaç saniyelik saçmalıktan sonra gelen olay... bişi diyemicem. naabıyodu lan orda. oyhhş

lan ondan bi sene sonra da bıngıl bılgıl yağlarıyla hadise çıkmıştı di mi. hatta o ileri geri hareketini yapmaya çalışmıştı. o hareket sonrasında tüm avrupada cinsel aktivite azaldı ve çocuk doğumları önceki seneye göre %60'a yakın düştü. bu da minik bi bilgi olsun.
insanı karşı cinsten soğutmuştu yemin ediyorum.

mini not: ona benzeyen ileri geri hareketini lena da yapmştı. ah ah ah ah diye, ondaki de iyiydi bak.

bi de hazırlıkta kalomoirayı bacaktan tutan adama öldüm. adam resmen okşuyodu bacaanı. ayıp lan, o kadar kamera var orda.
gerçi sen de haklısın dostum.


kalomoira gelmem derse yokluğunda 2005teki helenayı da alabiliriz. onun şarkısı falan daha güzel hem. tip de daha iyi kalomoiraya göre. surat olarak tabi, geri kalan kısımlarda kalomoira çakar.


bi de bişi söyliyim, malta kendinden yüksek puan alırsa rusyanın solisti maltanınkini döver orda. duyduuma göre rusyanın solist homofobikmiş. e maltanınki de ortada, ne olduğu belli. o adama bi kafa atar, öyle döner moskovaya.

oha isviçre sevişti resmen

Hiç yorum yok: