22 Mayıs 2011 Pazar

her sene şampiyonluk kutlamalarında harcanan benzine verilecek parayı bi fona aktarsak marsa uzay insanı gönderen ilk ülke olabilirdik. hayvani benzin harcanıyo lan her sene.


---------------------konu dışı-----------------------------

uzay insanı dedim çünkü hala kendilerine bi isim vermedik. astronot var, kozmonot var, taykonot var, spationaute var. hangisini kullancaanız size kalmış. genellikle astronot diyolar, ben de onu tercih ediyorum. spationaute ne lan?

---------------------konu dışı-----------------------------


bugün var ya tam iddaa oynancak gündü. fenerle trabzonun maçlar garanti zaten. 2 tane de banko yazınca süper kupon olurdu ama üşengeçliime geldi, yoksa oynardım.

iddaa konusunda da deişiim. futbolu sevmem. izlemeyi de oynamayı da. takım falan da tutmam zaten. ama iddaa oynamayı seviyom lan. böyle ha gol oldu ha olucak diye heyecan oluyo. tek sebebi heyecan isteği yani.

mesela balık yemeyi de sevmem. ama tutarım bak. öldürmeyi sevdiğimden falan değil, cani bi herif değilim. mal mal oltanın hareketini beklemek deişik bişi. e işin içinde mallık olunca benim uzmanlık alanıma giriyo direkt olarak. çok güzel mallık yaparım.

Hiç yorum yok: