5 Nisan 2011 Salı

yurttaki kat temizlikçimiz babasının dişini deldirmeye çalışıyo bana.
bi gün tuvaletten çıktım, karşımda adam. ben adamdan çok dağınıksın, müdüriyete şikayet ederim bak! türü şeyler beklerken cebinden bi diş çıkardı. delebilir misin bu dişi dedi. normalde cebinde dişle dolaşıp bana deldirmeye çalışan insanlarla pek karılaşmadığımdan afalladım biraz. olur delerim diyip niye deldirceeni sordum, babasının dişiymiş. salı gel odaya, 30 saniyede deleriz dedim adam hala yok.
her gördüğünde salı geliyom salı geliyom diyodu, salı oldu gelmedi. öğlen gördüm hatta, bibuçuktan sonra gelcem diyip yemeğe gitti. zehirlendi mi ne olduysa artık yok ortalarda.


burger king göt lan.
yemeksepetinden steakhouse menü istedim, 12 liraydı. geçen gün börgır kingin kendisinde yedim, 10,75.
gönderim ücreti dicem yemeksepetinde gönderim ücreti yok. ankarada 12, istanbulda 10,75 gibi bi mallık yapçaklarını da sanmıyorum. amaaan neyse, ucuza yidim işte mis gibi.

gerçi yerken can güvenliğim yoktu. kadıköy sahilde toplanan bdpli grup yukarı doğru yürüyüp önüne gelen tükkana saldırcak diye tırstım.
sonra bodrum katında kafemsi bi yerde bi 50lik bira içip 4 saat oyun oynama mallığı gerçekleşti. risk, monopoly, zaga (o ne lan), trivial pursuit, scrabble'ın hamuagoduk. hatta damla riskin sarı süvarisini çaldı.
trivial pursuitta 4-0lık üstünlüğümle kültürümü konuşturdum. adam olun.


yarın lab var lan.

1 yorum:

Damla dedi ki...

La o şeyi ben sana vereceğidim günün sonunda sonra unuttum. Geçen akşam eşyalarımı çamaşır makinesine atarken gördüm, hüzün doldum. Şakalaşaka. Ama komikli bir gündü bana kalırsa. Komikliydi. Bizim okul Kadıköy'de hep bi de lan.