23 Nisan 2011 Cumartesi

sosyalleşme çalışmalarıma hız vererek film çekimine katıldım bugün. oyuncu olarak değil ama, izleyici ve yemek yiyici olarak. bi de odtü olduğu için gittim.
amacım bunlar olsa da minik bi yerde gözüktüm sanırım. 'neşeli sahne'de arkada mohabbet eden insanlardan biriydim. hatta role fazla kaptırıp adamla bayaa bi muhabbet ettik.

paraşüt fikrinden tamamen vazcaydım. hacettepeden bi öğrenci denize çakılmış yedek paraşüt açılmayınca. sanırım bizim yurttaki kızlardan biri. paraşütü katlarken görüyodum kendilerini, haberlerde de görmüş oldum.

bet sesimle karaoke de yaptım. hatta karaoke battleda ipi göğüsleyen taraf bile oldum. tonu tuttur yeter, sesinin güzel olması bişiy deiştirmiyo.

guitar heroyu indirdim. gidip gitarına 100 lira vermiceem için klavyeyle oynuyorum kendilerini. bazen oynamayı bırakıp sadece şarkıyı açıp dinliyorum, o bile yetiyo. mis kibin şarkılar var. biraz daha ilerleyince system of a downdan byob var. normalde dinlerken iyi ama oyunda çalarken çok pis nota değişçek ve muhtemelen çalamıcam.

odtü ne biçim güzel okul lan. her 50 m²'ye bi aktivite düşüyo. resmen insanın sosyal olası geliyo.
bizse okulda sosyalliğimizi 60 yaşında protez yaptırmaya gelen teyzelerimizin romatizmaları hakkında konuşarak yaşıyoruz. onun haricinde piknik falan var. ne bicim eğlenceli di mi.

bi de karaokede hiç beirut şarkısı yok. halbuki ben aazımı yaya yaya eınberllliiiğıığiiğıın ısssoaglıııiiıındı moorninlaaayyt demek istiyodum. olmadı. onun yerine hayvan gibi beeybi beybi beeyni oooulayk diye baardım.

Hiç yorum yok: